Ansatte og lederskap

Ansatte i

Randesund

Misjonskirke

Roy Elling Foss

Roy Elling Foss

Konstituert hovedpastor

976 77 908 – royelling@mkirken.no

Torunn Fidje Lian

Torunn Fidje Lian

Pastor med ansvar for barn og menighet

920 98 994‬ – torunn@mkirken.no

Jens Kristian Wikstøl

Jens Kristian Wikstøl

Administrasjonsleder

406 13 458 – jens@mkirken.no

Mats Sveindal

Mats Sveindal

Ungdomspastor

959 44 117 – mats@mkirken.no

Marius Hodne

Marius Hodne

Studentpastor

917 79 472 – marius@mkirken.no

Ingrid Marie Skjegstad Brevik

Ingrid Marie Skjegstad Brevik

Medarbeider i ungdomsarbeidet

400 17 177 – ingrid@mkirken.no

John Yngvar "Syver" Syvertsen

Pastor

416 97 213 – syver@mkirken.no

Simon Myklebost

Medarbeider i ungdomsarbeidet

941 60 142 – simon@mkirken.no

Simon Aasen

Medarbeider i tweensarbeidet

Lederskap 2023-2024

Per-Christian Nygård

Leder av lederskapet

Tor Gunnar Bakke

Iselin Eidsnes

Daniel Lindal

Ørjan Bredvei

Roy Elling Foss

Ingrid Helmersen Muff

Stine Øksendal Egelid

Lars Kristian Igland

Ingvild Storebø

Kontaktinfo

Mail: post@mkirken.no

Kontonr.: 3000 13 57774

Byggekonto: 3000 30 24292

Org. nr: 971 332 263

Kirkens adresse

Marikollen 15

4638 Kristiansand

Kontoradresse

Randesund misjonskirke

Rona 4

4638 Kristiansand